Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario L. Kasčiūno pranešimas: „Susisiekimo ministro prašoma į nepriklausomą auditą įtraukti papildomų klausimų“

2019 m. vasario 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos susitikimo su susisiekimo ministru Roku Masiuliu išgirdęs pažadą dėl nepriklausomo audito Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, ragina į auditą įtraukti klausimus, į kuriuos ministro dėmesį atkreipė ir Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT): ar nebuvo neracionaliai naudojami uosto ištekliai siekiant pagerinti verslo sąlygas verslininkų Igorio Udovickio ir Arūno Tumos, Klaipėdos mero rinkimuose remiančių Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatą – uosto generalinį direktorių Arvydą Vaitkų, valdomoms įmonėms. Parlamentaras taip pat prašo atlikti auditą dėl uosto finansuotų investicinių projektų, susijusių su minėtomis įmonėmis.

STT savo ruožtu kreipėsi į Susisiekimo ministeriją nurodydama įvertinti, ar Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atlikti infrastruktūros darbai, susiję su krantinių renovavimu ar gerinimu, kiek tai yra susiję su kreipimesi nurodytais asmenimis, nesudarė išskirtinių sąlygų minėtiems asmenims ir atitiko Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos strateginius ir plėtros planus.

Kreipimesi į ministeriją Seimo narys taip pat prašo nepriklausomo audito metu įvertinti, ar teisėtai ir kokiomis aplinkybėmis atsirado ieškinys Liberalų sąjūdžio partijos pirmininkui, politiniam A. Vaitkaus oponentui, Eugenijui Gentvilui.

STT Seimo narį L. Kasčiūną taip pat informavo, kad STT kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT), prašydama informuoti, jeigu VPT, atlikusi veiksmus pagal suteiktą kompetenciją, nustatytų korupcijos apraiškas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5)  239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-20 11:55
   Eglė Saulė Trembo