Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Apsivalymas nuo korupcijos – Prezidentės Dalios Grybauskaitės nuopelnas“

2019 m. vasario 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis sveikina Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Generalinės prokuratūros – institucijų, kurių vadovus skiria Prezidentė, veiksmus, kurie rodo, kad kovoje su korupcija nebeliko neliečiamųjų kastų.

„Apsivalymas teisėsaugoje ir teismuose yra geriausias Prezidentės vykdytos nuoseklios ir ilgametės skaidrumo bei kovos prieš korupciją politikos rezultatas. Sveikinu institucijose vykstantį apsivalymą ir netoleranciją galimiems aukščiausio lygio teisėjų nusikaltimams. Tai dar sykį patvirtina faktą, kaip svarbu, kad šalies Prezidentas būtų skaidrumo principų pagrindinis gynėjas. Premjero bandymas pasišildyti prie kovos su korupcija temos atrodo komiškai, nes tiek dėl jo, tiek dėl jį delegavusios partijos skaidrumo yra kilę daugybė abejonių. Premjeras iki šiol nėra išsklaidęs visuomenėje kilusių abejonių tiek dėl jo neskelbtų susitikimų su Dariumi Gudeliu ir jo laimėtų valstybinių viešinimo konkursų, Vyriausybės pasitarimo įrašų sunaikinimo aplinkybių ir nemažai kitų istorijų. O Klaipėdos uosto įmonių akcininkų, susijusių su baltarusiškų trąšų prekyba, veržimasis į Klaipėdos tarybą su „valstiečiais“ ar „Agrokoncerno“ interesų atstovavimas Seime sudaro įspūdį, kad „valstiečiai“ sau pašonėje leidžia atsirasti naujai kastai, kuriai neliečiamumą garantuoja tas pats Skvernelis“, – pabrėžė G. Landsbergis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-20 12:29
   Monika Kutkaitytė