Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių R. Juknevičienės ir A. Anušausko pranešimas: „Ekonomikos ir inovacijų ministro prašoma atsakyti, kokie pažadai duoti Kauno merui derantis dėl jo nedalyvavimo Prezidento rinkimuose“

2019 m. vasario 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Rasa Juknevičienė ir Arvydas Anušauskas kreipėsi į ekonomikos ir inovacijų ministrą Virginijų Sinkevičių,  prašydami atsakyti į klausimus po susitikimo su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu. Pastarasis po susitikimo  paskelbė neketinantis dalyvauti Prezidento rinkimuose.

„Politologai ir apžvalgininkai tai įvertino kaip vienareikšmiškai naudingą sprendimą kandidatui į Prezidentus Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui. Todėl ekonomikos ir inovacijų ministro, pasiskelbusio Ministro Pirmininko rėmėju ir patikėtiniu, viešai lydėjusio jį į Vyriausiąją rinkimų komisiją, prašome aiškių atsakymų, kokius pažadus teikė aukščiausi valstybės pareigūnai idant V. Matijošaitis nesudarytų konkurencijos „valstiečių ir žaliųjų“ kandidatui į Prezidentus“, – pažymėjo vienas iš kreipimosi autorių A. Anušauskas.

Parlamentarai ministro prašo atsakyti: kokius klausimus ir kokius projektus ministras V. Sinkevičius aptarė su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu? Kiek iš viso žmonių ir kokie ministerijos tarnautojai dalyvavo susitikime su Kauno meru? Prašoma pateikti šio susitikimo protokolą ir atmintinę.

„Kai vienai politinei jėgai naudingiems politiniams tikslams pasiekti naudojamasi valstybės resursais (žmogiškaisiais ir gal net piniginiais), visuomenei turi būti aiškiai įvardinti tokio susitikimo tikslai, aplinkybės ir pažadų apimtys. Taip pat norime sužinoti, kokie konkretūs pažadai buvo duoti Kauno merui šio susitikimo metu ir ar jie buvo suderinti su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu“,  – klausimus ministrui apibendrino Seimo narė R. Juknevičienė.

Turint omenyje, kad ministras tiesiogiai pavaldus premjerui, V. Sinkevičiaus klausiama: „Ar nemanote, kad eidamas atsakingas Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas turėtumėte susikoncentruoti į savo tiesiogines pareigas ir atsakomybes bei susilaikyti nuo agitacijos Lietuvos Prezidento rinkimuose? Ar ketinate Prezidento kampanijos metu išeiti atostogų?“

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-21 10:07
   Monika Kutkaitytė