Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyks darbo vizito į Lenkiją

2019 m. vasario 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vasario 25–26 d. vyks darbo vizito į Varšuvą Lenkijos Senato Maršalkos Stanislavo Karčevskio (Stanisław Karczewski) kvietimu.

Susitikimuose su Senato Maršalka S. Karčevskiu ir Lenkijos Seimo Pirmininku Mareku Kuchcinskiu (Marek Kuchciński) bus aptariami gynybos ir saugumo bei kiti regiono bendradarbiavimo klausimai. Šiemet bus minimos abiem valstybėms reikšmingos istorinių įvykių sukaktys: Liublino unijos 450-osios metinės, 225-osios Tado Kosciuškos sukilimo metinės, 25-osios draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutarties metinės. Planuojama šias jubiliejines datas paminėti bendrais renginiais.

„Įvykusi Lietuvos Seimo ir Lenkijos Seimo ir Senato narių parlamentinė asamblėja suaktyvino politinį dialogą, vyksta dinamiškas bendradarbiavimas ir būtų prasminga drauge minėti mūsų bendros istorijos jubiliejines datas“, – sako Seimo Pirmininkas.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Rūta Mensonaitė

Tel. (8 5) 239 6875, el. p. ruta.mensonaite@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-22 16:08
   Rūta Mensonaitė