Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario E. Pupinio pranešimas: „Baigiantis savivaldybės tarybos kadencijai Utenoje – skuboti partiniai paskyrimai?“

2019 m. vasario 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Edmundas Pupinis kreipėsi į Valstybės tarnybos departamentą ir Specialiųjų tyrimų tarnybą klausdamas, ar teisėtai, nepažeidžiant procedūrų supaprastinto konkurso būdu į „Utenos šilumos tinklų“ direktoriaus pareigas praėjusią savaitę išrinktas Darius Šinkūnas, Utenos rajono savivaldybės tarybos narys, rinkiminių kampanijų metu dirbęs ranka rankon su socialdemokrate Milda Petrauskiene. Prieš tai D. Šinkūnas buvo įdarbintas skandalingai pagarsėjusio AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinio direktoriaus Stasio Dailydkos patarėju, tačiau pastarąjį „iškrapščius“ iš šios įmonės vadovų, teko pasitraukti ir patarėjui. D. Šinkūno biografijoje – negebėjimas plėtoti verslą, kuris bankrutavo.

„Tenka tik apgailestauti, kad konkurse dalyvaujant UAB ,,Utenos šilumos tinklai“ direktoriaus pavaduotojui, kuris buvo vienas iš įmonės kūrimo ir sėkmingos veiklos garantų, kurio kompetencija niekas neabejoja, nebuvo atrinktas įmonės vadovo pareigoms, o valdymas patikėtas asmeniui vien už tai, kad jis turi socialdemokratų partijos bilietą. Tai jau ne pirma įmonė, kuri skubotai prieš įvyksiančius savivaldybių tarybų rinkimus patikima asmenims, kurių pagrindiniu sėkmės garantu tampa socialdemokratų partijos bilietas. Todėl ir kreipiuosi į atsakingas valstybės institucijas, kad šios patikrintų, ar vadovo atranka vykdyta teisėtai“, – pažymėjo Seimo narys Edmundas Pupinis.

Kandidatą į UAB ,,Utenos šilumos tinklai“ direktorius rinko minėtos įmonės stebėtojų taryba: socialdemokratai, pedagoginį išsilavinimą turinti Zita Ringelevičienė (Utenos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja), pedagoginį išsilavinimą turintis Henrikas Zabiela (mero patarėjas) ir ūkininkas Virginijus Keraminas ir dar vienas Utenos rajono savivaldybės valdančiosios daugumos atstovas, savivaldybės tarybos narys, poetas Vytautas Kazela.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Edmundas Pupinis

Tel. (8 5) 239 6701, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-27 15:45
   Monika Kutkaitytė