Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario P. Gražulio pranešimas: „Dėl gegužės 12 d. privalomojo referendumo pasekmių Lietuvos visuomenei“

2019 m. kovo 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 5 d., antradienį, Seime, Spaudos konferencijų salėje (II rūmai), vyks Seimo nario, pretendento būti kandidatu į Respublikos Prezidentus Petro Gražulio spaudos konferencija „Dėl gegužės 12 d. privalomojo referendumo pasekmių Lietuvos visuomenei“. Dalyvauja dr. Lilijana Astra, Gegužės 12 d. privalomojo referendumo oponentų judėjimo koordinatorė.  Pradžia – 10 val.   

Lietuvos Respublikos piliečiai yra kviečiami balsuoti konstituciniame referendume dėl  Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir dvigubos pilietybės įteisinimo gegužės 12 d. kartu su Respublikos Prezidento rinkimais.

Siūlomos dvigubos pilietybės reiškinys įteisintų politinius, teisinius ir socialinius prieštaravimus visame pagrindiniame įstatyme, nes Seimo ir Prezidento rinkimų sistemoje galėtų dalyvauti ir lietuvių kilmės asmenys, prisiekę kitose valstybėse, be to, Lietuvoje gyvenantys mokesčių mokėtojai turėtų apmokėti  lietuvių kilmės asmenų (mokančių mokesčius jų gyvenamose užsienio valstybėse) visas gydymo, mokymosi, švietimo ir kitas socialines paslaugas. Suteikus įstatymines privilegijas lietuvių kilmės asmenims, gyvenantiems europinės ir transatlantinės integracijos valstybėse, visi kiti emigravę lietuvių kilmės asmenys neišvengiamai taptų vertinami kaip antrarūšiai.

 Akivaizdu, kad gilus politinis ir socialinis konfliktas, susipriešinimas Lietuvos visuomenėje būtų neišvengiamas. Ar šito ir siekiama?

Pažymėtina, kad taip ir nebuvo tinkamai atlikta Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir dvigubos pilietybės, kaip naujai įsigalinčios teisinės normos, pasekmių analizė bei auditas. Šio,   labai blogos kokybės teisinio dokumento, skelbimas ir viešinimas visuomenėje tampa didelė  įstatyminio leidžiamojo darbo pražanga.

Gegužės 12 d. privalomajam referendumui dėl dvigubos pilietybės yra būtinas racionalus oponavimas, raginant susipratusius Lietuvos piliečius saugoti Konstitucijos teisinių normų tvarumą ir vientisumą. APGINKIME  LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJĄ  IR  JOS  SAUGOMĄ LIETUVOS  PILIETYBĘ!

 

Kontaktams:

Tel. (8 5) 239 6638

El. p. [email protected], [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-04 13:35
   Jolanta Anskaitienė