Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo delegacijos NATO PA pirmininkė Rasa Juknevičienė susitiks su Armėnijos gynybos ministru

2019 m. kovo 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Parlamentarė, Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkė Rasa Juknevičienė šiandien su darbo vizitu išvyko į Jerevaną (Armėnija), kur kovo 13 d. susitiks su šios šalies gynybos ministru Davidu Tonojanu.  

Pasak R. Juknevičienės, laukia labai įdomus ir vertingas vizitas, kadangi Armėnija –  transformacijos kelyje. „Jiems įdomi Lietuvos kelio į demokratiją ir 15 metų narystės NATO patirtis, tad džiaugiuosi turėdama galimybę ją perduoti“, – sako Seimo narė.

Seimo delegacijos NATO PA vadovė taip pat dalyvaus viename iš NATO savaitės renginių ir pasisakys diskusijoje „Parlamentinė saugumo ir gynybos sektoriaus kontrolė: principai, mechanizmai ir praktiniai aspektai“.

 

Kontaktams:

Seimo NATO PA delegacijos pirmininkė Rasa Juknevičienė

Mob. 8 698 42 675. el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-12 11:34
   Jolanta Anskaitienė