Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas reiškia užuojautą dėl kompozitoriaus Anatolijaus Šenderovo netekties

2019 m. kovo 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą kompozitoriaus Anatolijaus Šenderovo artimiesiems ir jo meno gerbėjams.

„Kompozitorius pasauliui dovanojo ypatingą skambesį, nešantį ne tik ryškią emociją, bet ir svarbią žinią. Dėkojame už šalies vardo garsinimą ir pasaulinių apdovanojimų pelniusios muzikos palikimą,“ – sako parlamento vadovas.

Anatolijus Šenderovas baigė Lietuvos valstybinės konservatorijos prof. Eduardo Balsio kompozicijos klasę. 1996 metais apdovanotas Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordinu (Riterio kryžiumi), 2006 metais – ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ (Karininko kryžiumi). 1997 metų Lietuvos Nacionalinės premijos laureatas.

 

Parengė

Seimo Pirmininko patarėja Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. karolina.froloviene@lrs.

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-26 10:34
   Jolanta Anskaitienė