Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narė R. Juknevičienė Vašingtone dalyvaus NATO įkūrimo 70-mečiui skirtuose renginiuose

2019 m. kovo 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

2019 m. kovo 29 d. Lietuvai minint įstojimo į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) 15 metų sukaktį, Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkė Rasa Juknevičienė vyksta į Kroatijos sostinę Zagrebą, kur kovo 29–balandžio 1 dienomis dalyvaus NATO Parlamentinės Asamblėjos Nuolatinio komiteto posėdyje.

Tai tradicinis kasmetinis Nuolatinio komiteto narių posėdis, kurio metu ketinama aptarti aktualiausius Asamblėjos darbotvarkės klausimus. Posėdyje kalbės ir diskusijoje dalyvaus Kroatijos Ministras Pirmininkas Andrejus Plenkovičius (Andrej Plenković). Susitikimo metu taip pat numatoma priimti būtinus sprendimus dėl Šiaurės Makedonijos, kuri tapusi NATO nare, taps ir visateise NATO Parlamentinės Asamblėjos nare.

Po susitikimų Zagrebe Rasa Juknevičienė išvyks į Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos), kur balandžio 2–4 d. kartu su kitais NATO Parlamentinės Asamblėjos biuro nariais dalyvaus susitikimuose Kongrese ir renginiuose, skirtuose NATO įkūrimo 70-mečiui paminėti.

„NATO 70-metis yra ištisa epocha, kurioje vyko svarbiausi mūsų kartai lūžiai. Kai NATO susikūrė, lietuviai kartu su kitomis okupuotų kraštų tautomis buvo tremiami į Sibirą, o šiandien mes jau drauge su laisvo pasaulio šalimis minime Vašingtono sutarties 70-metį. Tai yra didelė istorinė Lietuvos pergalė“, – pabrėžė Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkė Rasa Juknevičienė.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-03-28 14:39
   Asta Markevičienė