Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario S. Tumėno pranešimas: „Šiaulių krašto bičiulių parlamentinė grupė pasveikino naujai išrinktus Šiaulių krašto merus ir tarybas“

2019 m. balandžio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Balandžio mėnesį (nuo balandžio 8 iki balandžio 25 d.) visoje Lietuvoje vyksta pirmieji naujai išrinktų savivaldybių tarybų posėdžiai. Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai, vadovaujami pirmininko Stasio Tumėno, pasveikino visus Šiaulių krašto – Kelmės, Pakruojo, Joniškio, Naujosios Akmenės, Radviliškio, Šiaulių rajonų bei Šiaulių miesto merus ir tarybos narius. Sveikinimus pasirašė Seimo nariai Rima Baškienė, Ramūnas Karbauskis, Algirdas Butkevičius, Valius Ąžuolas, Viktorija Čmilytė-Nielsen, Arūnas Gumuliauskas, Aurimas Gaidžiūnas, Juozas Rimkus, Valerijus Simulikas, Stasys Tumėnas.

Sveikinimo rašte, kurį įteikė iškilmingų posėdžių metu Seimo nariai, rinkti savo rinkiminėse apygardose, rašoma,  kad  rajonų gyventojai suteikė merams ir tarybos nariams didžiulį pasitikėjimo mandatą ir kartu ypatingą užduotį – atsakingai tarnauti demokratijai ir žmonių gerovei.

Seimo nariai tiki, kad naujai išrinktųjų veiklos pagrindu bus Valstybės politiko elgesio kodekso nuostatos: pagarba žmogui ir valstybei, teisingumas, sąžiningumas, pareigingumas, nešališkumas nesavanaudiškumas, viešumas, pavyzdingumas ir atsakomybė.

Šiaulių parlamentinės grupės nariai linki merams ir tarybos nariams puoselėti tradicijas, saugoti Lietuvos nepriklausomybę, garbingą mūsų šalies istoriją ir pabrėžia, kad gražiu bendradarbiavimu, nuolatiniu ryšiu galima nuveikti daug prasmingų darbų savo rajono labui, taip stiprinant mūsų Tėvynę.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Stasys Tumėnas

Tel. (8 5) 239 6615

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-04-18 08:30
   Monika Kutkaitytė