Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojo J. Razmos pranešimas: „Rekomenduojama persvarstyti pasiūlymą dėl Seimo Lankytojų centro steigimo“

2019 m. balandžio 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotojas Jurgis Razma kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį dėl planuojamo Seimo Lankytojų centro įkūrimo atsilaisvinusiose SEB bankui nuomotose patalpose Vilniaus centre, Gedimino prospekte.

Parlamentaras abejoja tokio nepigiai kainuosiančio centro reikalingumu, kai Seimas yra visuomenei atvira institucija: jame organizuojamos ekskursijos, parodos, susitikimai su Seimo nariais, įvairūs renginiai. 

„Seimo Lankytojų centro įsteigimas, mano nuomone, tai neracionalus biudžeto lėšų panaudojimas, visuomenei nesukursiantis jokios pridėtinės vertės. Neteko girdėti, kad kas nors skųstųsi galimybe gauti informaciją apie Lietuvos Respublikos Seimą. Priešingai, Lietuvos gyventojams ir svečiams stengiamasi skleisti kuo daugiau žinių apie šią instituciją, sudarant sąlygas ją pamatyti gyvai iš vidaus. Todėl Seimo Pirmininko prašau paaiškinti, kaip šio centro steigimas dera su deklaruojama biudžetinių išlaidų taupymo politika, kuria didžiąja dalimi grindžiama ir iniciatyva mažinti Seimo narių skaičių. Be to, ne parodomaisiais būdais reikia gerinti Seimo įvaizdį, o racionaliais gyventojų poreikius atitinkančiais darbais.“

J. Razma Seimo Pirmininko klausia, kokio ploto patalpos bus panaudotos, kokios prognozuojamos metinės jų išlaikymo išlaidos. Kas parengė Lankytojų centro įkūrimo koncepciją ar planą, jei toks egzistuoja, kas yra šios idėjos iniciatorius?

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-04-30 12:05
   Monika Kutkaitytė