Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas kviečia visus aktyviai dalyvauti referendume dėl pilietybės išsaugojimo

2019 m. gegužės 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kviečia visus aktyviai dalyvauti referendume dėl pilietybės išlaikymo, kuris vyks gegužės 12 dieną, kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais.

„Pilietybės reikšmė yra didelė. Joje – mūsų kilmė ir istorija, pelnytos galimybės ir svajonės. Tai Nepriklausomybės žymė, lemianti mūsų tapatybę. Dabar turime galimybę visi kartu spręsti, kokia ta tapatybė bus ateityje. Dėl to raginu visus gegužės 12 dieną dalyvauti referendume dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo. Tai bus svarbus sprendimas, kuriam priimti kiekviena nuomonė turi būti išgirsta. Išreikškite savąją drąsiai ir aktyviai, dalyvaukite referendume“, – kviečia Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

 

Seimo Pirmininkas kviečia dalyvauti referendume dėl pilietybės išsaugojimo (vaizdo įrašas).

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-02 13:34
   Jolanta Anskaitienė