Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas: valdžios institucijos turėtų nutraukti bendradarbiavimą su Lietuvos futbolo federacija

2019 m. gegužės 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Daug metų Baltarusijoje kartu su „Lukašenkos pinigine“ pravardžiuojamu J. Čyžu verslą daręs Arūnas Pukelis balandžio 30 d. buvo išrinktas Lietuvos futbolo federacijos antruoju viceprezidentu. Seimo nario Arvydo Anušausko nuomone, „neabejingi futbolui žmonės mano, kad tokiu žingsniu Lietuvos futbolo federacija (LFF) atveria kelią neskaidriems, abejotinos reputacijos verslininkams, taip palaidodama Lietuvos futbolo reputaciją. Tiek kiek iš jos dar buvo likę“.

Baltarusijoje veikusią statybų kompaniją „Magnus Group“ (kurį laiką priklausiusią J. Čyžo kontroliuojančiai bendrovei „Triple“) A. Pukelis įsteigė su Baltarusijos verslininku J. Čyžu, kuris buvo ne tik laikytas diktatoriaus favoritu ir kone asmeniniu finansininku, bet ir 2012–2015 m. J. Čyžui ir jo verslams pritaikytos Europos Sąjungos sankcijos. Būtent tuomet A. Pukelis klestėjo Baltarusijoje gaudamas norimus projektus, o ES, reaguodama į kruviną susidorojimą su protestuotojais, J. Čyžo kontroliuojančiąją bendrovę „Triple“ oficialiai įvardijo kaip finansinės paramos A. Lukašenkos režimui tiekėją. Tai nė kiek netrikdė LFF, kuri įtraukė A. Pukelį į savo vykdomąjį komitetą ir septynias nekilnojamojo turto, transporto, logistikos, mašinų ir žuvies pramonės įmones valdantis verslininkas tapo ir federacijos, įkurtos UAB „Stadionas“ (ši bendrovė valdo Lietuvos futbolo federacijos stadioną, kuriame žaidžia šalies rinktinė), valdybos pirmininku.

Pasak laikinosios parlamentinės grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ pirmininko pavaduotojo A. Anušausko, „nepriekaištingos reputacijos sąvoka LFF žinoma, tačiau nepaisant to jos laikomasi formaliai, numojant ranka į ne kartą viešai naujojo viceprezidento aprašytus „žygdarbius“, kaltinimus savavaldžiavimu ir t. t. Visa tai įstums Lietuvos futbolo federaciją į dar didesnę duobę, iš kurios išlipti be kardinalių reformų bus jau neįmanoma. O dabar valstybės institucijoms ir savivaldybėms siūlau nutraukti bendradarbiavimą su LFF, įvertinus galimą žalą, kurią padarys bendravimas ir bendradarbiavimas su tokia LFF vadovybe, kurioje yra skaidrumo ir reputacijos reikalavimų neatitinkančių asmenų“.

 

 

Papildoma informacija:

Baltarusijos slėpiniai: kas sieja Arūną Pukelį-Švinių ir „Lukašenkos piniginę“ | 15min.lt ;

Arūnas Pukelis-Švinius apie Nacionalinį stadioną: man šis projektas įdomus, investuoti norėčiau | Verslas | 15min.lt ;

Futbolo padangė toliau temsta: A. Pukelis įšventintas LFF viceprezidentu | Sportas | 15min.lt

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-02 15:14
   Rimas Rudaitis