Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narys D. Gaižauskas dalyvaus jungtiniuose NATO PA Civilinio saugumo komiteto bei Gynybos ir saugumo komiteto posėdžiuose

2019 m. gegužės 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo valdyba komandiravo Seimo narį Dainių Gaižauską gegužės 6–8 dienomis į Stokholmą (Švedijos Karalystė) ir gegužės 8–11 dienomis į Reikjaviką (Islandijos Respublika) dalyvauti jungtiniuose NATO Parlamentinės Asamblėjos (PA) Civilinio saugumo komiteto bei Gynybos ir saugumo komiteto posėdžiuose.

Komiteto posėdžiuose bus pristatyti Švedijos ir Islandijos vertinimai dėl saugumo situacijos Šiaurės Atlanto regione, diskutuojama regioninio bendradarbiavimo gynybos srityje, visuomenės atsparumo hibridinėms grėsmėms, gynybos modernizavimo programų, paieškos ir gelbėjimo klausimais. Numatoma aptarti klimato kaitos ir saugumo, taip pat lyčių, taikos ir saugumo temas.

Stokholme numatomi susitikimai su Švedijos Karalystės Riksdago Gynybos komiteto ir Užsienio reikalų komiteto nariais, taip pat su Švedijos parlamento delegacijos NATO PA nariais. NATO PA atstovai lankysis Švedijos ginkluotųjų pajėgų tarptautiniame centre.

Reikjavike suplanuoti susitikimai su Islandijos Prezidentu, Islandijos užsienio reikalų ministru. Numatyti vizitai į Islandijos Respublikos Altingą, Geoterminės energijos gamyklą.

Parlamentaras Dainius Gaižauskas yra Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininko pavaduotojas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5)  239 6666, el. p. monika.kutkaityte@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-07 11:41
   Monika Kutkaitytė