Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas drauge su pasaulio lietuviais kviečia įgyvendinti žmonių iškeltą „Idėją Lietuvai“

2019 m. gegužės 6 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

 

Likus mažiau nei savaitei iki privalomojo referendumo dėl pilietybės išsaugojimo, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininke Dalia Henke, Pasaulio lietuvių bendruomenės atstove Lietuvoje Vida Bandis ir Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininku Antanu Vinkumi.

Susitikimo metu buvo kalbama apie informacijos sklaidą ir referendumo viešinimo kampaniją, užsienyje gyvenančių lietuvių įsitraukimą ir visuomenės požiūrį pilietybės išsaugojimo klausimu.

„Užsiregistravusiųjų dalyvauti referendume skaičius džiugina, tai rodo, kad lietuvybės išlaikymas užsienyje yra itin svarbus visame pasaulyje“, – sako Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Pokalbio metu vieningai pritarta, kad valstybės šimtmečio proga rengtame visuomenės projekte „Idėja Lietuvai“ iškeltas tikslas turi būti įgyvendintas. Todėl Seimo Pirmininkas kartu su pasaulio lietuviais kviečia vienytis, dalyvauti referendume ir priimti šį sprendimą, kad lietuviai išsaugotų savo ištakas, taip puoselėdami tautos tradicijas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-06 15:02
   Monika Kutkaitytė