Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Kuo mažiau kultūroje yra propagandos, tuo daugiau valstybėje demokratijos“

2019 m. gegužės 23 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininko sekretoriato archyvo nuotr.

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pasveikino į Europos kultūros sostinės forumą susirinkusius kūrybinių sričių profesionalus iš visos Europos. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančiame renginyje, kurio diskusijos šiemet analizuoja kultūros įstaigų santykį su visuomene, Seimo Pirmininkas atkreipė dėmesį į kultūros įtaką demokratijai.

„Prieš tris dešimtmečius įvykęs Vakarų kultūros sugrįžimas į Lietuvą buvo virsmas, kurio mūsų visuomenė siekė labiausiai. Mes šį virsmą pavadinome Dainuojančia revoliucija. Tuomet, kai Lietuva neturėjo nieko, ji turėjo savo kultūrą, kurios pasireiškimo formos buvo rezistencijos dalis. Šiandien kultūra yra ir demokratijos atspindys. Kuo mažiau kultūroje yra propagandos, tuo daugiau valstybėje yra demokratijos“, –  sveikindamas forumo dalyvius sakė parlamento vadovas.

Antrus metus vykstantis, „Kaunas 2022“ komandos inicijuojamas Europos kultūros sostinės forumas Kaune suburia per 600 kultūros profesionalų, buvusių, esamų ir būsimų Europos kultūros sostinių vadovų ir kitų europinių organizacijų atstovus.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-23 14:29
   Monika Kutkaitytė