Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas susitiks su Sakartvelo Parlamento Pirmininku Irakliu Kobakidze

2019 m. gegužės 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rytoj, gegužės 29 dieną, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Lietuvoje viešinčiu Sakartvelo Parlamento Pirmininku Irakliu Kobakidze (Irakli Kobakhidze). Susitikimo metu bus aptartas ne tik dvišalių santykių puoselėjimas parlamentiniu lygiu, bet ir Rytų Partnerystės perspektyva.

Pasak Lietuvos parlamento vadovo, Sakartvelas yra ryškus Rytų partnerystės lyderis. Svarbu, kad šalys tęstų gilias ir visapusiškas reformas, o Europos Sąjunga ir toliau joms padėtų ne tik finansine ir ekspertine parama, bet ir suteikdama naujas paskatas.

Gegužės 31 dieną Vilniuje vyks Baltijos Asamblėjos konferencija „Ar galime pasiekti rezultatų? Ateinančio dešimtmečio kryptis“, kurioje pranešėjai apžvelgs Rytų partnerystės dešimtmečio rezultatus ir ateities perspektyvas.

Sakartvelo Parlamento vadovo vizitas siejamas ir su gegužės 26 d. minėta Sakartvelo Nepriklausomybės švente. „Mes visada vienareikšmiškai nuosekliai palaikėme Sakartvelo suverenumą ir teritorinį vientisumą, keliame klausimus dėl okupuotų teritorijų, taigi esame solidarūs su šia valstybe, svarbu ir toliau puoselėti šį ryšį“, – sako Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Pastarąjį kartą valstybių parlamentų vadovai buvo susitikę 2018 m. gruodžio 15 d., kai Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis dalyvavo naujai išrinktos Sakartvelo Prezidentės Salomės Zurabišvili (Salomé Zourabichvili) inauguracijos ceremonijoje.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-28 14:46
   Monika Kutkaitytė