Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narė R. Miliūtė: „Moldovos, Gruzijos ir Ukrainos bendradarbiavimas Rytų partnerystėje naudingas visiems“

2019 m. gegužės 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. – Olga Posaškova)

 

Gegužės 30 d. Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Rūta Miliūtė ir Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis Seime susitiko su Moldovos Užsienio reikalų ir Europos integracijos ministerijos valstybės sekretore Daniela Morari.

Susitikimo metu aptarta politinė situacija Moldovoje ir šalies integracijos į Europos Sąjungą (ES) perspektyvos. Vasario 24 d. įvyko Moldovos parlamento rinkimai, kurių metu nė viena išrinkta partija neužsitikrino daugumos ir nepriartėjo prie valdančiosios daugumos suformavimo. Lietuva tikisi, kad Moldovos parlamente provakarietiškos ir demokratinės politinės jėgos galiausiai konsoliduosis.

„Lietuva visada pasiruošusi padėti Moldovai, dalindamasi savo integracijos į Europos Sąjungą ir demokratinių reformų patirtimi. Ne vienerius metus dedame pastangas, kad ES Rytų partnerystės programa teiktų apčiuopiamą naudą Moldovos piliečiams ir priartintų šalį prie Europos“,  – tvirtina R. Miliūtė.

Pasak jos, „Moldovai šiuo metu svarbiausia nuosekliai įgyvendinti įsipareigojimus ES. Taip pat jai labai naudinga yra bendradarbiauti su Gruzija ir Ukraina, siekiant bendrų eurointegracinių tikslų Rytų partnerystės programoje“.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narė

Rūta Miliūtė

Tel. (8 5) 239 6719, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-05-30 15:54
   Asta Markevičienė