Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Lietuva gali plėsti ryšius su Pietų Korėja“

2019 m. birželio 3 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, šiandien susitikęs su Lietuvoje viešinčiu Korėjos Nacionalinės Asamblėjos Pirmininku Moonu Hee-sangu (Munas Hisangas) ir jo vadovaujama delegacija, tvirtino, kad Korėja yra potenciali mūsų prekybos partnerė ir siekiama dar platesnio bendradarbiavimo su šia šalimi.

Taip pat, pasak Seimo vadovo, svarbūs ir diplomatiniai ryšiai, todėl Korėjos delegatus pakvietė apsvarstyti galimybę atidaryti ambasadą Vilniuje. Lietuva yra numačiusi savo ambasadą Seule atidaryti netolimoje ateityje.

Seimo Pirmininkas pažymi, kad Lietuva labai vertina strateginius Europos Sąjungos ryšius su Pietų Korėja ir bendradarbiavimą masinio naikinimo ginklų neplatinimo, žmogaus teisių, kovos su terorizmu, klimato kaitos, energetinio saugumo ir paramos vystymuisi srityse.

Korėjos Respublikos Parlamento Pirmininkas lankosi Lietuvoje po vizito Rusijoje, Estijoje ir Latvijoje.

Po susitikimo su Seimo Pirmininku Pietų Korėjos Nacionalinės Asamblėjos Pirmininko vadovaujama delegacija susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidente ir Vyriausybės vadovu.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-06-03 11:24
   Monika Kutkaitytė