Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas vyksta darbo vizito į Varšuvą

2019 m. birželio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Birželio 4–5 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Varšuvoje (Lenkija) dalyvaus Vidurio ir Rytų Europos parlamentų vadovų susitikime.

4-asis Vidurio ir Rytų Europos parlamentų pirmininkų susitikimas vyks simboliniu metu – prieš 30 metų, po komunizmo žlugimo ir daugelio demokratinių pokyčių Vidurio ir Rytų Europoje atėjo laisvės ir nepriklausomybės laikas. Šių įvykių minėjimas bus vienas pagrindinių šių metų susitikimo motyvų. Parlamentų vadovai aptars bendros istorinės atminties formavimą, komunizmo reikšmę tautų savimonėje ir bendrą Vidurio Europos patirtį.

Seimo Pirmininkas Lenkijos Respublikos Seime pasisakys tema „Vidurio ir Rytų Europa ir šiuolaikinio pasaulio iššūkiai“.

„Rytų partnerystės projekto indėlis stiprinant demokratines vertybes yra neabejotinas. Jis į valstybių institucijas ir vystymosi procesus  atneša daugiau stabilumo visam regionui ir pirmiausiai gerovę žmonėms“, – sako parlamento vadovas.

Vizito metu Seimo Pirmininkas susitiks su Lenkijos Respublikos Seimo Maršalka Mareku Kuchcinskiu (Mareku Kuchčinsiu), Lenkijos Respublikos Senato Maršalka Stanislavu Karczewskiu (Stanislavu Karčevskiu), taip pat numatytas dvišalis susitikimas su Kroatijos parlamento vicepirmininku Željko Reineriu (Želko Reineriu).

Taip pat vizito metu numatytas susitikimas su Lenkijos valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ lyderiu Jaroslawu Kaczynskiu (Jeroslavu Kačinskiu).

Sprendimas dėl Seimo Pirmininko ir jo vadovaujamos delegacijos vizito Lenkijos Respublikoje priimtas Seimo valdyboje gegužės 8 d.

 

 

Daugiau informacijos:

Karolina Frolovienė

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko atstovė spaudai

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-06-04 09:49
   Jolanta Anskaitienė