Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas dalyvaus Trišalės asamblėjos sesijoje Ukrainoje

2019 m. birželio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama Seimo delegacija vyks į 10-ąją Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjos sesiją, kuri vyks birželio 7–8 dienomis Kijeve.

Jubiliejinę Trišalės asamblėjos sesiją „Saugumas. Vystymasis. Demokratija. Kartu esame stiprūs“ atidarys trijų valstybių parlamentų pirmininkai – Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininkas Andrijus Parubijus, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Lenkijos Respublikos Senato Pirmininko Stanislavas Karčevskis (Stanisław Karczewski).

Šiemet sesijos dalyviai pagrindinį dėmesį planuoja skirti bendradarbiavimo saugumo srityje ir demokratijos plėtros klausimams aptarti.

Kartu su parlamento pirmininku į Trišalės asamblėjos sesiją vyks Seimo Pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis, Seimo nariai Jonas Jarutis, Andrius Kubilius, Žygimantas Pavilionis, Virgilijus Poderys, Tomas Tomilinas ir Rimantė Šalaševičiūtė.

 

Tarpparlamentinė asamblėja įsteigta 2005 m. gegužės mėn. Lucke, Ukrainoje. Tai yra konsultacinė tarpparlamentinė institucija bendrus interesus atitinkantiems klausimams ir projektams svarstyti. Asamblėją sudaro po dešimt Lietuvos Seimo, Lenkijos Seimo ir Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių.

Praėjusiais metais trišalės Asamblėjos sesija vyko Lietuvoje.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-06-06 12:20
   Rimas Rudaitis