Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Tokia koalicija diskredituoja kovos su korupcija pastangas“

2019 m. liepos 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, vertindamas šiandien pasibaigusias derybas ir sudarytą keturių partijų koaliciją bei jos pasidalintas atsakomybių sritis, pabrėžia, kad šių derybų rezultatas – sulaužyti pažadai, teisiama partija atsakinga už gynybos sritį bei atleidžiami geriausiai dirbę ministrai.

„Deja, matant šiandien paskelbtą derybų rezultatą, tenka apgailestauti, kad Lietuvą dar metus valdys visuomenės pasitikėjimą praradusių ir teisiamų partijų koalicija, o geriausiai dirbę ir aukščiausius skaidrumo standartus demonstravę ministrai – atleidžiami. Kaip ir sakėme prieš mėnesį, po pralaimėtų prezidento ir Europos Parlamento rinkimų „žodžio žmonės“ ne tik nesilaikė pažado pasitraukti iš valdžios ir neiti į koaliciją su teisiamomis partijomis, bet tik pasinaudojo proga atsikratyti geriausiai dirbusių ministrų – susisiekimo ministro Roko Masiulio ir gynybos ministro Raimundo Karoblio. Gynybos srities su augančiu finansavimu paskyrimas už finansinius nusikaltimus teisiamai partijai gali diskredituoti net nacionalinius susitarimus dėl gynybos bei paskatinti visuomenės nepasitikėjimą šia svarbia sritimi ir reikalingu finansavimu. Ne mažesnį nerimą kelia vidaus reikalų ministerijos, kuriai pavaldi pasienio apsauga atidavimas kuruoti „georgijaus“ juostelės nešiotojo Valdemaro Tomaševskio partijai“, – pabrėžė G. Landsbergis.

Pasak G. Landsbergio, Lietuvos visuomenė tikrai vertesnė geresnės ir skaidresnės valdžios, todėl matant dabartinę Vyriausybės sudėtį ir pasidalintas atsakomybių sritis, daug geresnis variantas likus metams iki Seimo rinkimų būtų buvusi technokratinė Vyriausybė sudaryta iš nepartinių ministrų.

„Tikimės, kad naujai išrinktas Prezidentas Gitanas Nausėda nenuleis žemiau kokybės ir skaidrumo kartelės partijoms ir ministrams, kurią buvo aukštai iškėlusi prezidentė Dalia Grybauskaitė ir nesusitaikys su visuomenės pasitikėjimą praradusių ir teisiamų partijų diktuojamomis sąlygomis”, – pažymėjo G. Landsbergis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-05 15:46
   Rūta Mensonaitė