Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Didelis žmonių palaikymas reiškia viltis, kad šalyje bus ugdoma ir puoselėjama gerovė, sutarimas ir pagarba“

2019 m. liepos 12 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis šiandien Prezidento Gitano Nausėdos priesaikos priėmimo ceremonijoje sveikino Prezidentą ir linkėjo sėkmės ugdant ir puoselėjant gerovę, sutarimą ir pagarbą šalyje.

„Tikiu, kad Jūsų skvarbus analitinis žvilgsnis padės įtvirtinti prezidentinio atstovavimo principus strateginiais šalies klausimais. Konstitucinė pareiga spręsti pagrindinius užsienio politikos klausimus ir kartu su Vyriausybe vykdyti užsienio politiką tebūna reikšminga Jūsų darbotvarkėje“, – sakė parlamento vadovas.

Sveikinimo kalboje Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sakė, kad yra gerbtinas sprendimas pirmajam užsienio vizitui pasirinkti Lenkijos Respubliką, nes „išlaikyti partnerystės santykių kursą su šia valstybe yra svarbu ne tik mums, Lietuvai, bet ir visam regionui – esame šios geopolitinės padėties dalimi“.

Stipri mūsų krašto apsauga, pasak parlamento vadovo, tapo valstybės prestižo ir aukšto Lietuvos žmonių sąmoningumo ženklu. „Šiandien, kai sutarimas tarp partijų jau yra rastas, negalime nurimti dėl aukštesnių nacionalinio saugumo politikos tikslų – siekime daugiau“, – sako Seimo Pirmininkas.

Parlamento vadovas Prezidentui Gitanui Nausėdai palinkėjo sėkmės atstovaujant mūsų šaliai, kad veiksmai ir sprendimai padėtų užtikrinti Lietuvos žmonių pasitikėjimą ir ramybę.

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-12 11:34
   Monika Kutkaitytė