Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narė A.Gedvilienė aiškinasi, kiek mokesčių mokėtojams papildomai kainuoja A. Širinskienės veiksmai

2019 m. liepos 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Aistė Gedvilienė šiandien kreipėsi į Seimo kanclerę Daivą Raudonienę, prašydama pateikti informaciją, kiek Lietuvos mokesčių mokėtojams papildomai kainavo galimai fiktyvus Seimo narės Agnės Širinskienės prisijungimas prie frakcijos „Tvarka ir teisingumas“.

„Praėjusio mėnesio pabaigoje žlugus „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijai Seime, Lietuvos mokesčių mokėtojai turėjo galimybę sutaupyti papildomų lėšų skiriamų frakcijos referentų etatų išlaikymui, frakcijos reprezentacinėms išlaidoms bei pareiginiams priedams frakcijos vadovams. Todėl galimai fiktyvus Agnės Širinskienės prisijungimas prie šios frakcijos ne tik gali būti antikonstitucinis, bet ir daro apčiuopiamą finansinę žalą valstybei. Mokesčių mokėtojai turėtų šią sumą bent jau aiškiai žinoti“, – teigė Seimo narė Aistė Gedvilienė.

Kreipimasis į Seimo kanclerę pridedamas.

 

Kontaktams:

Seimo narė Aistė Gedvilienė

Tel. (8 5) 239 6658, el. p. Aiste.Gedviliene@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-22 12:45
   Asta Markevičienė