Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Gedvilienės pranešimas: „Tvarkiečių“ frakcijos gelbėjimo operacija valstybei kainuoja per 50 tūkst. eurų“

2019 m. liepos 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narė Aistė Gedvilienė gavo atsakymą iš Seimo kanclerės Daivos Raudonienės, į kurią kreipėsi praėjusią savaitę su paklausimu, kiek Lietuvos mokesčių mokėtojams papildomai kainuoja galimai fiktyvus buvęs Seimo narės Agnės Širinskienės ir dabar ją pakeitusios Audronės Jankuvienės prisijungimas prie frakcijos „Tvarka ir teisingumas“.

Seimo kanceliarijos pateiktais duomenimis, Lietuvos mokesčių mokėtojams tai kainuos papildomai 51 tūkst. 992 eurų per metus, skiriamų frakcijos referentų etatų išlaikymui, frakcijos reprezentacinėms išlaidoms bei pareiginiams priedams frakcijos vadovams.

„Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narių A. Širinskienės ir vėliau ją pakeitusios A. Jankuvienės elgesys, gelbėjant nuo iširimo ir prisijungiant prie „tvarkiečių“ frakcijos Seime, ne tik prasilenkia su bet kokiomis politinės etikos ir moralės normomis, gali būti pažeidžiantis Konstituciją, bet ir daro apčiuopiamą finansinį nuostolį Lietuvos valstybei. Dabar galime tiksliai pasakyti, kad dėl jų veiksmų Lietuvos mokesčių mokėtojai prarado galimybę sutaupyti virš 50 tūkst. eurų per metus. Politikai, žadėję aukštesnius elgesio standartus ir pavyzdį taupant valstybės lėšas, deja, elgiasi labai ciniškai, todėl mažiausiai ką galime padaryti, tai parodyti tokių veiksmų žalą, įskaitant ir finansinę, visuomenei“, – teigė Seimo narė A. Gedvilienė.

 

Seimo kanceliarijos informacija apie išlaidas.

 

Kontaktams:

 

Seimo narė Aistė Gedvilienė

Tel. (8 5)  239 6658

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-29 11:25
   Eglė Saulė Trembo