Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas pasveikino naujai išrinktąjį Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininką

2019 m. rugpjūčio 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu pasveikino naujai išrinktąjį Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininką Dmytro Razumkovą tapus šalies parlamento vadovu.

Seimo Pirmininkas linki geriausios kloties įgyvendinant gerus ketinimus ir sėkmės, tautos suteiktą mandatą paverčiant konkrečiais darbais.

„Nuoširdžiai tikiu, kad Lietuvos ir Ukrainos parlamentų bendradarbiavimas ir toliau bus sėkmingai plėtojamas. Dėsime visas pastangas, kad Vakarai vis palankiau vertintų Ukrainos integracijos perspektyvą, nes  Jūsų šalies sėkmė yra svarbi ne tik pačiai Ukrainai, bet ir visai Europai“, – sveikinime sako parlamento vadovas.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-08-30 14:42
   Monika Kutkaitytė