Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Taline dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų pirmininkų konferencijoje

2019 m. rugpjūčio 30 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis rugsėjo 2–3 dienomis dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų pirmininkų konferencijoje Taline (Estijos Respublika). Lietuvos parlamento vadovas skaitys pranešimą apie kovą su užsienio valstybių daroma įtaka skleidžiant informaciją.

„Rusija skiria milijardinius biudžetus dezinformacijos skleidimui per valdžios kontroliuojamus žiniasklaidos kanalus. Suvokiame su kokio masto iššūkiu susiduriame ir turime investuoti į medijų raštingumą, kritinio mąstymo ugdymą. Svarbu bendradarbiavimas, keitimasis gerąja praktika kovos su dezinformacija srityje“, – sako Seimo Pirmininkas.

Parlamentų pirmininkų susitikime taip pat bus aptartos aktualios regiono saugumo temos, keliami su Rytų Partneryste susiję klausimai ir aptariamas „Brexit“ procesas.

Vizito metu Seimo Pirmininkas V. Pranckietis kartu su Estijos istorinės atminties instituto atstovais Taline apžiūrės Memorialą komunizmo aukoms atminti.

 

NB8 parlamentų pirmininkų susitikimas – kasmetinis renginys, vykstantis vasarą (paprastai rugpjūčio mėnesį) NB8 parlamentiniam matmeniui pirmininkaujančioje valstybėje. Šis formatas tampa svarbus dėl unikalaus šalių bendradarbiavimo: 6 ES narės (be Norvegijos ir Islandijos) ir 6 NATO narės (be Švedijos ir Suomijos).

Lietuva NB8 formatui pirmininkavo 2014 m., kitas pirmininkavimas – 2022 m.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  239 6203, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-08-30 14:38
   Eglė Saulė Trembo