Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Į Lietuvą atvyksta Švedijos Karalystės Riksdago Pirmininkas

2019 m. rugsėjo 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rugsėjo 3–4 dienomis Lietuvoje lankysis Švedijos Karalystės Riksdago Pirmininkas Andreasas Norlenas (Andreas Norlén).  Į Lietuvą su oficialiu vizitu Švedijos parlamento vadovas atvyksta Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio kvietimu.  

Rugsėjo 4 d., trečiadienį, numatytas Lietuvos ir Švedijos parlamentų vadovų susitikimas Seime (8.30 val., Algirdo Mykolo Brazausko salė, I rūmai). Susitikime bus aptarti regiono saugumo klausimai ir aktualijos, šalių tarpparlamentiniai ryšiai. Glaudūs santykiai su Švedija Lietuvą sieja nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo.  

Vizito metu Švedijos Karalystės Riksdago Pirmininkas taip pat susitiks su Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu, lankysis Švedijos Karalystės ambasadoje, Rytų Europos studijų centre,  Okupacijų ir laisvės kovų muziejų ir kt.  

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-09-02 08:58
   Jolanta Anskaitienė