Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas kviečia į spaudos konferenciją vizitui Armėnijoje aptarti

2019 m. spalio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 8 dieną, antradienį 9.30 val. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su vizito į Armėniją delegacijos nariais – Seimo Pirmininko pavaduotoju Jonu Liesiu, Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoju Žygimantu Pavilioniu ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariu Algimantu Dumbrava rengia spaudos konferenciją, kurioje aptars vizitą Armėnijoje spalio 2–4 dienomis.

„Susitikimuose su aukščiausiais šalies vadovais aptarėme, kad sieksime glaudesnio tiek parlamentinio, tiek ekonominio, tiek žmogiškojo bendradarbiavimo su Armėnija. Mūsų pačių patirtis rodo, kad pasirinktas kelias vakarietiška kryptimi yra perspektyvi priemonė nepriklausomos valstybei progresui. Galime ir turime padėti Rytų partnerystės valstybėms siekti tikslų – vykdyti reformas ir žengti koja kojon su Europa,“ – sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

Spaudos konferencija vyks spalio 8 dieną, 9.30 val. Seimo Pirmininko kabinete (I rūmai, 306 kab.). Maloniai kviečiame dalyvauti.

 

Daugiau informacijos:

Karolina Frolovienė

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko atstovė spaudai

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-07 15:34
   Jolanta Anskaitienė