Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo opozicijos lyderio pranešimas: „R. Karbauskis turėtų nustoti juokauti ir pats imtis atsakomybės“

2019 m. spalio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis turėtų nustoti juokauti ir pagaliau imtis spręsti susiklosčiusią situaciją dėl Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio, sako opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

Politikas pabrėžia, kad pats „valstiečių“ vedlys yra atsakingas už tokią situaciją, kai parlamento pirmininkas Seime neatstovauja nei pozicijai, nei opozicijai.

„Karbauskis pareiškė, kad opozicija sugeba tik juokauti. Mums visai nejuokinga, kuomet asmeniniai Pranckiečio ir Karbauskio nesutarimai ir jų vidaus rietenos tampa visos Lietuvos problema. Tai gali pakenkti mūsų šalies reputacijai. Pusę metų trunkančią valdančiųjų krizę valdantieji turėtų išspręsti nedelsiant arba Pranckiečio klausimą iš darbotvarkės išbraukti“, – teigia opozicijos lyderis J. Sabatauskas.

J. Sabatausko žodžiais, V. Pranckiečio klausimas – vien valdančiųjų reikalas, nes jis Seimo Pirmininku tapo valdančiosios daugumos balsais. Opozicijos lyderis primena, kad opozicija už šį „valstiečių“ kandidatą nebalsavo, nes laikėsi nuomonės, kad V. Pranckiečiui, pirmąsyk atsidūrusiam Seime, trūks politinės patirties.

„Kita vertus, ir pats Karbauskis galėtų nebesikratyti atsakomybės. Jis, kaip didžiausios Seimo frakcijos seniūnas, galėtų pats pretenduoti į šį postą, o ne vadovauti viskam nuo galinės savo džipo sėdynės“, – komentuoja J. Sabatauskas.

Valdantieji vasarą susitarė, kad Seimo Pirmininko postas atitenka koalicijos partneriams „socialdarbiečiams, tačiau V. Pranckietis iš šių pareigų nesitraukia. Seimo Pirmininkas praėjusią savaitę paprašė skubiai surengti balsavimą dėl jo atstatydinimo, tačiau valdantieji surengti balsavimo kol kas nesiryžta.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Tel. (8 5) 239 6279, (8 5) 239 6285

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-08 11:55
   Monika Kutkaitytė