Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario L. Kasčiūno pranešimas: parlamentaras abejoja dėl Z. Jedinskio lojalumo Lietuvos valstybei

2019 m. spalio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas šiandien kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių bei kelia klausimą, ar apskritai Z. Jedinskis yra lojalus Lietuvos valstybei bei gali likti Lietuvos Respublikos Seimo nariu.

„Vakarykštis NSGK pakaitinio nario Z. Jedinskio viešas atsakymas, kad jis niekada neketina kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl leidimo dirbti su įslaptinta informacija rodo, kad jis greičiausiai bijo, kad toks leidimas bus neišduotas dėl jo veiklos, nesuderinamos su Seimo nario priesaika, ir jį ištiktų analogiškas likimas kaip ir Irinos Rozovos atveju. Todėl kyla pagrįstas įtarimas, kad Z. Jedinskis gali būti nelojalus Lietuvos valstybei. Mažiausia, ką nedelsiant turėtų padaryti Seimas, tai pašalinti jį iš NSGK pakaitinių narių. Taip pat kviečiu Seimo Pirmininką kuo greičiau inicijuoti svarstymus kaip teisiškai gauti atsakymus, ar Z. Jedinskis savo veikla nėra sulaužęs Seimo nario priesaikos“, – teigia L. Kasčiūnas.

Paaiškėjus informacijai, kad Seimo NSGK nario Michalo Mackevičiaus pakaitinis Seimo narys šiame komitete Z. Jedinskis neturi VSD suteikiamos teisės dirbti su įslaptinta informacija, NSGK pirmininko pavaduotojas L. Kasčiūnas vakar oficialiai kreipėsi į Z. Jedinskį, ragindamas jį kuo greičiau kreiptis į VSD, kad jis galėtų pilnavertiškai pavaduoti savo frakcijos narį komiteto darbe. Tačiau Z. Jedinskis pareiškė, kad niekada tokio leidimo neprašys.

 

Kontaktams:

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-11 13:31
   Eglė Saulė Trembo