Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko pavaduotojo R. Žemaitaičio pranešimas: „Partija „Tvarka ir teisingumas“ artimiausiu metu priims sprendimą dėl V. Kamblevičiaus narystės partijoje“

2019 m. spalio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 11 d. Lietuvos Respublikos Seime įvykusi Seimo frakcijos „Lietuvos gerovei“ spaudos konferencija dėl naujo politinio darinio formavimo neatitinka buvusių susitarimų. Seimo Pirmininko pavaduotojas Remigijus Žemaitaitis ir partijos vadovybė nori atsiriboti nuo „Lietuvos gerovei“ frakcijai vadovaujančio Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus išsakytų teiginių ir artimiausiu metu svarstys minėto Seimo nario likimą partijoje.

„Nesuprantame Vytauto Kamblevičiaus teiginių dėl naujos partijos kūrimo ir partijos valdybos pritarimo šiam dariniui. Partijos valdyba yra sudariusi darbo grupę, kuri kartu turi spręsti šį klausimą ir rasti būdus kurti naują partiją, kalbantis su įvairių partijų ar judėjimų lyderiais. Spaudos konferencijoje išsakytus V. Kamblevičiaus teiginius, esą „buvo nuspręsta, kad reikia eiti kartu su Juozaičio judėjimu“, „buvo nutarta, kadangi jau buvo apsispręsta, kad su A. Juozaičiu galime su savo komanda pavažinėti po partijos skyrius ir pažiūrėti, kaip jie žiūri į A. Juozaitį“ laikau vienasmene Seimo nario nuomone ir desperatišku bandymu išlikti Lietuvos politinėje arenoje“, – reaguodamas į spaudos konferencijoje išsakytas mintis teigė Seimo Pirmininko pavaduotojas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.

Partijos atsakingasis sekretorius, kartu ir Seimo Pirmininko pavaduotojo R. Žemaitaičio patarėjas Seime, Almantas Petkus tikino sulaukęs nemažai partijos narių skambučių su siūlymu šalinti V. Kamblevičių iš partijos: „Mano žiniomis drausmės komisija yra gavusi prašymų ir raginimų šalinti poną Kamblevičių iš partijos. Mano galva, prašymai turi rimtą pagrindą, nes „Lietuvos gerovei“ frakcijos seniūnas, būdamas ir partijos pirmininko pavaduotoju, imasi aktyvių veiksmų griaunant partiją. Matau labai realius šansus, kad artimiausiu metu V. Kamblevičius praras narystę partijoje.“

Pastebėtina, kad Seime veikianti frakcija „Lietuvos gerovei“ veikia be partijos „Tvarka ir teisingumas“ valdybos narių pritarimo ir jos veiksmai nėra derinami su Seimo Pirmininko pavaduotoju Remigijumi Žemaitaičiu.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Remigijus Žemaitaitis

Tel. (8 5) 239 6972

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-11 13:16
   Monika Kutkaitytė