Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seime lankysis Kirgizijos parlamento Pirmininkas

2019 m. spalio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Spalio 16–18 dienomis Lietuvoje lankysis Kirgizijos Respublikos parlamento (Žogorku Keneš) Pirmininkas Dastanbekas Džumabekovas ir jo vadovaujama delegacija.

Rytoj, 14.15 val. numatytas Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio ir D. Džumabekovo  susitikimas (A. M. Brazausko salė, I rūmai), vėliau (14.45 val.) svečias pasirašys Seimo svečių knygoje.   

Spalio 17 d., ketvirtadienį, Kirgizijos parlamento delegacija susitiks su Seimo Tarptautinių ryšių su Kirgizija grupės nariais, stebės Seimo posėdį,

Vizito Lietuvoje metu Kirgizijos parlamento Pirmininkas ir delegacija susitiks su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, lankysis Vilniaus universitete, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke ir kt.       

 

Daugiau informacijos:

Protokolo skyriaus vyriausiasis specialistas Benjaminas Petraitis

Tel. (8 5)  239 6288, el. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-10-15 16:28
   Jolanta Anskaitienė