Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario D. Kreivio pranešimas: dėl susisiekimo ministro veiksmų parlamentaras kreipėsi į Prezidentą ir premjerą, ir inicijuojamas neeilinis Ekonomikos komiteto posėdis

2019 m. lapkričio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą ir premjerą Saulių Skvernelį dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimo atleisti Lietuvos pašto valdybą.

Kartu parlamentaro iniciatyva renkami parašai šaukti neeilinį Ekonomikos komiteto posėdį, kuris vyktų ketvirtadienį 13 val. Seimo III rūmuose, 220 salėje. Į posėdį yra iškviesti susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir buvęs Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Nerijus Datkūnas.

Spalio 31 d. susisiekimo ministerijos interneto tinklalapyje pasirodė žinia, kad ministras  atleidžia visą ministerijos valdomos įmonės Lietuvos paštas valdybą.

„Pastarasis ministro Narkevičiaus beprecedentis sprendimas be išsamių paaiškinimų atleisti puikius rezultatus rodžiusią Lietuvos pašto valdybą yra mažų mažiausiai įtartinas. Ministras galimai siekia užtikrinti jį delegavusios partijos interesus ir į įmonės valdybą prastumti Lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai artimus žmonės. Tai senas ir žinomas veikimo būdas, kai ministerijos valdomos įmonės paverčiamos partijų lesyklėlėmis“, – teigė parlamentaras.

D. Kreivys į Prezidentą ir premjerą kreipėsi prašydamas įvertinti ministro Narkevičiaus sprendimą ir paraginti ministrą detaliau pristatyti tokio sprendimo motyvus. „Nuo tada, kai buvo paskirta šiandien jau atleista Lietuvos pašto valdyba, įmonės veiklos ir finansų rodikliai rodė puikius rezultatus. Ministro sprendimas prieštarauja valstybės valdomų įmonių gerosios valdysenos praktikai, o taip pat sprendimu galimai siekiama pildyti partinius užsakymus. Todėl kreipiausi į premjerą ir Prezidentą, kaip teikusius ir patvirtinusius šio ministro kandidatūrą, kad būtų įvertinti ministro veiksmai. O taip pat visuomenei būtų paaiškintos visos priimto sprendimo priežastys“, – teigė D. Kreivys.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Dainius Kreivys

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-06 10:20
   Monika Kutkaitytė