Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės A. Gedvilienės pranešimas: „Kreipiamasi į susisiekimo ministrą ir premjerą raginant J. Narkevičių grąžinti pinigus už kelionę į Abu Dabį“

2019 m. lapkričio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Aistė Gedvilienė kreipiasi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ir susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių dėl pastarojo kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus.

Šiandien viešojoje pasirodė informacija apie spalio mėnesį vykusį susiekimo ministro J. Narkevičiaus keturių dienų vizitą į Jungtinius Arabų Emyratus, kur vyko Pasaulinis kelių kongresas ir kurio metu buvo numatytas ministro pranešimas, tačiau viešai prieinamoje informacijoje teigiama, jog „ministras scenoje nepasirodė. J. Narkevičius, kuris biografijoje nenurodo mokantis anglų kalbą, sako tuo metu bendravęs su šeichu“.

Susisiekimo ministerija nurodė, kad trijų asmenų vizitas Abu Dabyje mokesčių mokėtojams kainavo 4236 eurus. Negana to, viešai prieinamoje informacijoje teigiama, kad už vakarienę Abu Dabio restorane ministras mokėjo ne iš tam skirtų komandiruotpinigių, o iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos sąskaitos, kuri kainavo 713 eurų.

„Ministro turizmas už mokesčių mokėtojų pinigus privalo būti įvertintas. Reikalausime, kad ministras grąžintų pinigus. Taip pat lauksime ministro paaiškinimo, kodėl Automobilių kelių direkcija buvo verčiama apmokėti ministro vakarienę. Tai – skandalinga“, – teigė A. Gedvilienė.

Parlamentarė A. Gedvilienė kreipimesi prašo susisiekimo ministro J. Narkevičiaus grąžinti į biudžetą už mokesčių mokėtojų pinigus suorganizuotos egzotinės kelionės į JAE išlaidas. Taip pat prašoma grąžinti Lietuvos automobilių kelių direkcijai patirtas išlaidas už prabangią devynių asmenų vakarienę, kainavusią 713 eurus.

Kartu Seimo Antikorupcijos komisijos narė prašo ministro paaiškinti, ar tokia praktika  – komandiruočių metu, esant skirtiems komandiruotpinigiams, nevengiant dengti vakarienių ar kitų išlaidų iš pavaldžių įmonių sąskaitos – yra paplitusi.

Galų gale A. Gedvilienė tikisi ir principingų ministrų kabinetui vadovaujančio premjero S. Skvernelio veiksmų.

„Tikiuosi, kad šiuo metu svarstant biudžetą ir matant didelį lėšų trūkumą, siekiant užtikrinti orius atlyginimus skirtingoms socialinėms grupėms, Ministras Pirmininkas neliks abejingas ir primindamas visiems ministrams apie tai, kad būtų atsisakyta egzotinių kelionių iš mokesčių mokėtojų pinigų ir principingai įvertins ministro Jaroslavo Narkevičiaus elgesį, užtikrindamas, kad patirtos išlaidos keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus bus grąžintos“, – pažymėjo A. Gedvilienė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Aistė Gedvilienė

Tel. (8 5) 239 6658

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-13 12:06
   Monika Kutkaitytė