Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas su oficialiu vizitu išvyksta į Ukrainą

2019 m. lapkričio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 17 dieną Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su oficialiu vizitu išvyksta į Kijevą (Ukraina), kur susitiks su aukščiausiais šalies vadovais.

 

Vizitas vyksta Aukščiausiosios Rados Pirmininko Dmitro Razumkovo kvietimu. Tai pirmasis oficialus Seimo Pirmininko vizitas į Ukrainą po parlamento rinkimų.

Pirmadienį, lapkričio 18 d., Seimo Pirmininkas susitiks su  Aukščiausiosios Rados Pirmininku Dmitro Razumkovu ir Ukrainos Ministru Pirmininku Oleksijumi Hončaruku.

„Lietuva remia Ukrainos europinę ir euroatlantinę integraciją. Žinoma, palaikome Ukrainą Rusijos agresijos akivaizdoje. Matome naujosios valdžios ryžtą vykdyti sistemines reformas, svarbu, kad būtų užtikrintas jų tvarumas ir negrįžtamumas, ypač tokios srityse, kaip kova su korupcija ir teisės viršenybės. Prioritetu lieka bendradarbiavimas su ekspertais ir pilietine visuomene“, – prieš vizitą sako Seimo Pirmininkas.

Seimo Pirmininko vadovaujamoje delegacijoje vyksta Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis, Lietuvos delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje pirmininkas Jonas Jarutis, Seimo Užsienio reikalų ir Europos reikalų komitetų narys Emanuelis Zingeris.

 

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-18 11:03
   Monika Kutkaitytė