Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo SRDK pirmininko pavaduotojo T. Tomilino pranešimas: „Komitetas svarstys, kaip įgyvendinama Seimo rezoliucija dėl tolimųjų reisų vairuotojų“

2019 m. lapkričio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rytoj Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK) tęsia parlamentinę kontrolę dėl tolimųjų reisų vairuotojų. 10.45 val. rengiamas pasitarimas dėl komandiruojamų darbuotojų ir kelių eismo transporto vairuotojų darbo sąlygų. „Paaiškėjus skandalingiems faktams dėl kai kurių įmonių veiksmų Norvegijoje, mes norime išgirsti tiesiogiai iš atsakingų institucijų ir tarnybų, kaip realizuojama š. m. gegužės 6 d. Seimo rezoliucija „Dėl tolimųjų reisų vairuotojų socialinės padėties gerinimo“, – sako Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas.

Parlamentaras priduria, kad darbdavius jungiančios asociacijos didina spaudimą Seimui ir Vyriausybei dėl vieno svarbaus sprendimo: „Vyriausybė kartu su biudžeto projektu priėmė labai svarbų nutarimą, kuriuo nuo kitų metų 28 proc. keliamas bazinis komandiruojamų darbuotojų atlyginimas, yra būtinas ir logiškas žingsnis.“

Seimo nario T. Tomilino žodžiais, per ilgai šio sektoriaus darbdaviai naudojosi privilegijuota padėtimi darbuotojams algas mokėti praktiškai vien dienpinigiais, o vairuotojai tuo metu ne tik vargsta dėl sunkiai pakeliamų darbo sąlygų, bet ir neturi pakankamų socialinių garantijų. Jie ne tik ateityje negaus padoresnių pensijų, bet ir nukenčia ligos atveju. Dėl blogų socialinių garantijų vairuotojai į reisus išvažiuoja ligoti, o grįždami namo jie nėra tikri, ar gaus uždirbtus pinigus.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas

Tomas Tomilinas

Tel. (8 5) 239 6614

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-19 16:05
   Monika Kutkaitytė