Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Mykolo Majausko pranešimas: parlamentaras siūlo atidėti naujų mokesčių įsigaliojimą

2019 m. lapkričio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Mykolas Majauskas teikia siūlymus atidėti naujų mokesčių įsigaliojimą, motyvuodamas tai būtinybe gyventojams ir verslui suteikti daugiau laiko pasiruošti pokyčiams.

Parlamentaras primena, kad Konstitucijoje įtvirtintas teisinės valstybės principas, nurodantis teisinį tikrumą, teisinį saugumą ir teisėtų lūkesčių apsaugą. Mokestinių siūlymų atveju tai reiškia, kad gyventojai gali pagrįstai tikėtis protingo pereinamojo laikotarpio, leisiančio tinkamai pasiruošti numatomiems mokestiniams pakeitimams.

„Staigus, jau 2020 m. sausio 1 d., numatytas naujų mokesčių įsigaliojimas kertasi su gyventojų lūkesčiais. Nevertinant pasiūlymų turinio, nauji mokesčiai visais atvejais negali būti priimami skubos tvarka. Priešingu atveju, pažeidžiamas Konstitucijoje įtvirtintas teisėtų lūkesčių principas, užkertant galimybę piliečiams tinkamai pasiruošti esminiams pokyčiams“, – teigia M. Majauskas.

Dėl šių priežasčių Seimo narys siūlo nukelti visuomenėje daugiausiai diskusijų keliančių transporto priemonių taršos, nekilnojamojo turto, bankų aktyvų ir stambios prekybos mokesčių įsigaliojimą iki 2020 m. liepos 1 d.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Mykolas Majauskas

Tel. (8 5) 239 6959

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-11-29 11:11
   Monika Kutkaitytė