Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Lauryno Kasčiūno pranešimas: parlamentaras Alytaus gaisro tyrime įžvelgia trūkumus ir prašo pateikti papildomą medžiagą

2019 m. gruodžio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

         

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į vidaus reikalų ministrę Ritą Tamašunienę, įžvelgdamas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos sudarytos grupės „Dėl gaisro, įvykusio Alytuje šių metų spalio 16 d. Pramonės g., gesinimo organizavimo įvertinimo“ veiklos trūkumus ir prašo pateikti papildomą medžiagą.

„Susipažinus su paskelbtomis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos sudarytos darbo grupės išvada, matomi departamento veiklos trūkumai. Todėl prašau ministrės pateikti papildomą medžiagą: departamento darbo grupės vertinimo medžiagą (kas ir kaip buvo vertinama, vertinimo kriterijai, metodologija); gaisro gesinimo  aprašymą; departamento Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro veiklą (gaisro metu) pagrindžiančius dokumentus (protokolai, pavedimai, ekstremaliosios situacijos vertinimas, operacijos planavimas ir pan.); departamento statutinių civilinės saugos pareigūnų veiklą (gaisro metu) pagrindžiančią medžiagą“, – teigė L. Kasčiūnas.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-04 12:24
   Monika Kutkaitytė