Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Algirdo Syso pranešimas: „Valdantieji stinga pinigų biudžetininkams, bet steigia dar vieną biurokratinę „kontorą“

2019 m. gruodžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Socialdemokratai kritiškai vertina tokį išlaidavimą iš biudžeto, kai Seimo daugumos sprendimu buvo įsteigta nauja biudžetinė įstaiga – Nacionalinė šeimos taryba, – kuri patarinėtų Seimui šeimos klausimais. Seimo narys Algirdas Sysas tvirtina, kad sėkmingai šias funkcijas galėjo atlikti jau anksčiau Seime veikusi Šeimos komisija.

„Šie valdantieji žadėjo mažinti biurokratinių įstaigų, o dabar įsteigė dar vieną „kontorą“ su jau numatytomis išlaidomis vadovo algai ir, žinoma, ją reikės finansuoti iš biudžeto. Biudžetas lopomas iš visų pusių, nes trūksta pinigų beveik visiems valstybės tarnybos darbuotojams, kuriems valdantieji įsipareigojo pakelti algas. Ir jau dabar nežino, ko griebtis, kad patenkintų daugybės „biudžetininkų“ poreikius, bet tuo pat metu steigia naujas biudžetines įstaigas, kurioms ir vėl reikia lėšų iš biudžeto“, – sako socialdemokratas Algirdas Sysas.

A. Sysui abejonių kelia ir pačios Nacionalinės šeimos tarybos sudėtis, kurioje be kitų visuomenininkų atstovų būtų ir šeimoms atstovaujantys nariai. Jis mano, kad vėl kils klausimų ir diskusijų, kokioms šeimoms bus atstovaujama per tarybą, kieno interesai ginami, kieno ne ir ar neiškris iš įstatymų kūrėjų akiračio be santuokų gyvenančios ir vaikus auginančios poros.

Beje, Vyriausybė taip pat yra pareiškusi neigiamą nuomonę, kad Nacionalinė šeimos taryba būtų steigiama kaip biudžetinė įstaiga.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Irmina Frolova-Milašienė

El. p. [email protected]

Mob. 8 600 07 099

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-05 08:45
   Monika Kutkaitytė