Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nario Simono Gentvilo pranešimas: „Prezidento veto sustabdytų valdančiųjų manipuliacijas su rinkimų kartelės mažinimu“

2019 m. gruodžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Nors laikinai pavyko atidėti valdančiųjų norą drastiškai nuleisti rinkimų kartelę partijoms ir jungtiniams kandidatų sąrašams, žinant „valstiečių“ užsispyrimą, neabejotinai prie šio klausimo bus sugrįžta. Matydamas tokį valdančiųjų užsidegimą, Liberalų sąjūdžio frakcija ragina šalies vadovą vetuoti tokį įstatymą, jeigu jis būtų priimtas, taip užkertant kelią Seimo daugumos priešrinkiminėms manipuliacijoms.

„Valstiečių“ dominuojamas parlamentas į kadencijos pabaigą virsta vieta, kur nebelieka vietos racionaliai diskusijai, o bet kokia idėja gali tapti įrankiu konjunktūrinėms valdančiųjų manipuliacijoms. Nuoširdžiai pikta, kad mano siekis suvienodinti Seimo ir savivaldos rinkimų barjerus galiausiai virsta į vieną iš savanaudiškiausių valdžios sprendimų: per Lietuvos parlamentarizmo istoriją dar nebuvo prieita prie situacijos, kuomet valdantieji bijotų nepatekti į Seimą ir dėl to mažintų kartelę. Nedviprasmiškas  šalies vadovo įsikišimas, vetuojant tokias manipuliacines rinkimų įstatymo pataisas, iki Seimo rinkimų likus mažiau nei metams, suteiktų galimybę sugrįžti prie racionalaus šio klausimo nagrinėjimo“, – mano Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Simonas Gentvilas.

 

Daugiau informacijos:

Simonas Gentvilas

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas

Mob. 8 698 42 168, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-05 14:43
   Monika Kutkaitytė