Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario prof. Vytauto Juozapaičio pranešimas: „Džiaugiuosi, kad Seimo etikos sargai nutraukė prieš mane vykdytą šmeižto kampaniją“

2019 m. gruodžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys prof. Vytautas Juozapaitis sveikina Seimo Etikos ir procedūrų komisijos sprendimą, kuriuo buvo atmesti Lietuvos muzikų sąjungos prezidentės Audronės Žigaitytės-Nekrošienės pramanais ir šmeižto požymių turinčiais teiginiais grįsti kaltinimai, ir apgailestauja, kad garbinga kūrybinė organizacija, jos prezidentės asmenyje, tapo kai kurių valdančiųjų politinės atakos prieš opozicijos narį įrankiu.

Tuo pačiu prof. V Juozapaitis vadina beprecedente situaciją, kuomet kūrybinės organizacijos vadovė, aiškiai viršydama savo tarnybinius įgaliojimus ir kompetenciją, galimai persekioja neviešus (privačius) asmenis, sąmoningai skleidžia apie juos melą, galimai pažeisdama konstitucinę teisę į privatų gyvenimą ir Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, be šių asmenų sutikimo skelbia apie juos privačius duomenis, viešai kvestionuoja garbingų Lietuvos kultūros ir šveitimo įstaigų vadovų elgesį, tuo padarydama įstaigoms ir šmeižiamiems asmenims reputacinę žalą, pažemindama garbę ir orumą.

„Reiškiu pagarbą Seimo Etikos ir procedūrų komisijai, kuri šią neįtikėtiną šmeižto ir politinio purvo pylimo kampaniją įvertino objektyviai ir principingai, besivadovaudama nekaltumo prezumpcija, atsakingai išnagrinėjusi visų kaltinimų teisinį pagrįstumą ir įvertinusi visus visuomenei žinomus bei neseniai pateiktus papildomus įrodymus, liudijančius skundo autorės teiginius esant melagingais. Džiaugiuosi, kad buvo priimtas objektyvus sprendimas, – sako prof. V. Juozapaitis. – Tačiau ši istorija tikrai turės tęsinį: nepaisant to, kad ši gėdinga politinė akcija patyrė fiasko, visi A. Žigaitytės-Nekrošienės skunde ir kituose viešuose pareiškimuose pateikti šmeižto požymių turintys teiginiai bei paskleisti duomenys apie privačių asmenų gyvenimą be jų sutikimo turės būti įvertinti kompetentingų institucijų.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Vytautas Juozapaitis

Tel. (8 5) 239 6559

El. p. [email protected]   

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-19 16:11
   Monika Kutkaitytė