Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas sveikina Naujųjų metų proga

2019 m. gruodžio 31 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina visus Lietuvos žmones artėjančių Naujųjų 2020-ųjų metų proga.

„Sveikinu Jus užbaigus tikrai įsimintiną kalendorinį periodą. Visas antrasis 21-ojo amžiaus dešimtmetis Lietuvai buvo labai svarbus. Prieš pat jam prasidedant buvome sukrėsti nenumatytų ekonominių sunkumų. Drąsiai, bet, svarbiausia, vieningai, visi kartu mes išmokome sunkumų mums suteiktas pamokas ir pasiekėme stulbinančių rezultatų. Dėl to galime džiaugtis, kad atkurtos Lietuvos valstybingumo šimtmetį pasitikome klestinčioje, dinamiškoje ir europietiškoje mūsų Tėvynėje. Tai įrodo, kad pasitikėdami savimi ir aplinkiniais, mes galime nuveikti daugiau. Todėl visiems Lietuvos žmonėms ateinantį dešimtmetį linkiu tikrajai vienybei pasiekti reikalingos pagarbos, įsiklausymo ir artumos“, – sveikinime teigia Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

  

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-31 15:14
   Jolanta Anskaitienė