Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Aistės Gedvilienės pranešimas: „Dėl sumedžiotos stumbrės – raginimas premjerui neslėpti informacijos“

2020 m. sausio 21 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Aistė Gedvilienė kreipėsi į Lietuvos Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ragindama neslėpti informacijos apie skandalingąją medžioklę, kurios metu buvo sumedžiota stumbro patelė.

 „Visuomenėje didelio rezonanso sulaukė informacija, kad šių metų sausio pradžioje Panevėžio rajone buvo nušauta stumbrė. Utenos tarybos narys „valstietis“ Jonas Slapšinskas prisipažino, kad stumbrę sumedžiojo jis. Vis dėlto egzistuoja įtarimai, kad medžioklėje dalyvavo ir kiti aukščiausio rango valstybės politikai, galimai net Vyriausybės nariai. Todėl, atsižvelgiant į visuomenės interesą ir siekiant išsklaidyti visus klausimus, prašome paviešinti šios konkrečios medžioklės oficialius dokumentus – vadinamąjį medžioklės lapą“, – sakė TS-LKD frakcijos narė Aistė Gedvilienė.

Pasak A. Gedvilienės, praėjusių metų spalio 9 d. premjeras S. Skvernelis viešai išsakė poziciją, kad medžioklės lapai yra vieši ir gali būti pateikiami visuomenei. A. Gedvilienė taip pat prašo išaiškinti, ar gyvūną sumedžiojusiam politikui skirta adekvati bauda, jei paaiškėtų, kad be motinos liko stumbrės jauniklis ir jo išgyvenimui kilo reali grėsmė.

Stumbro patelė sumedžiota Valstybinių miškų urėdijai priklausančiame Krekenavos-Naujamiesčio profesionalios medžioklės plote komercinės medžioklės metu. Stumbras yra įtrauktas į Lietuvos saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą kaip saugomas žinduolis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Aistė Gedvilienė

Tel. (8 5) 239 6658

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-21 13:31
   Monika Kutkaitytė