Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: „Antrojo pasaulinio karo istorijos perrašymas yra nepriimtinas“

2020 m. sausio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis oficialaus vizito į Lenkijos Respubliką metu sausio 28 dieną susitiko su Lenkijos Respublikos Senato Maršalka Tomašu Grodckiu (Tomasz Grodzki) ir Lenkijos Seimo Pirmininke Elžbieta Vitek (Elżbieta Witek).

 

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Susitikimuose buvo aptartas Lietuvos ir Lenkijos tarpparlamentinio bendradarbiavimo tęstinumas. Lietuvos parlamento vadovas pabrėžė lūkestį intensyvinti sėkmingai 2019 m. atsikūrusios Lietuvos ir Lenkijos tarpparlamentinės asamblėjos veiklą. Anot jo, asamblėja yra itin reikšminga dvišalių santykių tvarumui.

Seimo Pirmininko ir Lenkijos parlamento rūmų vadovų susitikimams vykstant 75-ųjų Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos išlaisvinimo metinių kontekste, Viktoras Pranckietis pabrėžė solidarumą su Lenkijos vadovų reiškiamu pasipiktinimu tuo, kaip Rusija bando perrašyti Antrojo pasaulinio karo istoriją.

„Praeitą savaitę Jeruzalėje (pasauliniame Holokausto forume) V. Putino dar kartą priminto „išvadavimo“ Vidurio Rytų Europoje po Antrojo pasaulinio karo nebuvo. Raudonosios armijos atėjimas į Vidurio ir Rytų Europos šalis laisvės atgavimo joms visiškai nereiškė, o Baltijos šalys pusei amžiaus prarado prieškariu turėtą nepriklausomybę. Bet koks kitoks istorijos interpretavimas yra nepriimtinas ir paprasčiausiai neteisingas“, – po susitikimų sakė Seimo Pirmininkas.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-28 13:57
   Monika Kutkaitytė