Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Vytauto Kernagio pranešimas: „Kilus susirūpinimui dėl „Tautos namų“ – klausimai kultūros ministrui“

2020 m. sausio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo narys Vytautas Kernagis, pasigirdus viešiems svarstymams dėl nacionalinės koncertų salės „Tautos namai“ projekto įgyvendinimo, kreipėsi į kultūros ministrą Mindaugą Kvietkauską klausdamas, kokia svarstymų ir sprendimų eiga numatyta dėl būsimos koncertų salės operatoriaus, reziduojančio orkestro, didžiosios salės atsiperkamumo ir su tuo susijusių priimtų (ne)viešų sprendimų.

„2019 m. gruodžio mėnesį Seimo Kultūros komitete svarstydami šį klausimą, priėjome prie išvados, kad būtina rasti sprendimus, priimtinus muzikams ir renginių organizatoriams ir būtina užtikrinti dialogą tarp kultūros bendruomenės atstovų, nuogąstaujančių, kad be jų įsitraukimo jau yra priimti sprendimai dėl koncertų salės pritaikomumo, reziduojančio orkestro ir operatoriaus“, – teigė Seimo narys V. Kernagis.

Pasak Seimo nario, kyla pagrįstų abejonių dėl jau priimtų sprendimų, kurie gali būti neatskleidžiami ir žinomi tik siauram asmenų ratui.

„Nekvestionuojant koncertų salės reikalingumo, kyla savalaikis „Tautos namų“ didžiosios salės pritaikomumo platesnei žanrų įvairovei nei vien akademinei muzikai, klausimas“, – akcentavo V. Kernagis, pabrėždamas, kad būtinas kuo skaidresnis ir diskusijomis grįstas sprendimų priėmimo procesas.

Primename, kad viešojoje erdvėje pasirodė muzikų ir renginių organizatorių susirūpinimai,  jog didžioji „Tautos namų“ salė bus skirta tik klasikinei akademinei muzikai, o kitiems teks tenkintis tik mažąja. Taip pat jie pasigenda racionalaus dialogo dėl projekto eigos ir „Tautos namų“ naudojimo galimybių.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Vytautas Kernagis

Tel. (8 5) 239 6668

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-28 15:17
   Monika Kutkaitytė