Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Aistės Gedvilienės pranešimas: „Prokuratūros prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Vilniaus rajone laikomo didelio kiekio plastiko atliekų“

2020 m. sausio 30 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Aistė Gedvilienė kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą dėl galimai padarytos nusikalstamos veikos ir ikiteisminio tyrimo pradėjimo.

Parlamentarė į prokuratūrą kreipiasi po antradienį gautos anoniminės informacijos, kad apleistoje fermoje Čekiškių k., Vilniaus r., galimai pažeidžiant teisės aktų nustatytas aplinkos apsaugos taisykles sandėliuojamos plastiko atliekos, kurias nenustatytu laiku į minėtą pastatą atgabeno UAB „Countryplast“ darbuotojai ir kiti atsakingi asmenys. Pateiktoje informacijoje nurodyta, kad plastiko atliekos iš Vilniaus mechaninio biologinio apdorojimo gamyklos buvo perduotos kitai bendrovei, o ši bendrovė perdavė plastiko atliekas tvarkymui UAB „Countryplast“.  Tuo pačiu UAB „Countryplast“ galimai išdavė dokumentus, patvirtinančius plastiko atliekų sutvarkymą, tačiau šias plastiko atliekas sandėliavo minėtoje apleistoje fermoje, galimai neturėdama Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimo ir neatlikusi poveikio aplinkai vertinimo.

Negana to, minėtos fermos pastatas nuosavybės teise priklauso UAB „Smokvila“, kuri pastatą yra išnuomojusi UAB „Countryplast“. Aplinkos apsaugos pareigūnai taip pat informavo, kad Aplinkos apsaugos departamentas tiria, ar UAB „Countryplast“ laiko plastiko atliekas nepažeidžiant teisės aktų Rudausių g. Vilniuje esančiame sandėlyje.

„Galima daryti išvadą, kad UAB „Countryplast“ darbuotojai ar kiti atsakingi asmenys galimai atliko nusikalstamą veiką, numatytą Baudžiamojo kodekso (BK) 270 straipsnyje – Aplinkos apsaugos arba gamtos išteklių naudojimo, arba statinių, kuriuose naudojamos ar saugomos pavojingos medžiagos arba kuriuose yra potencialiai pavojingų įrenginių ar atliekami potencialiai pavojingi darbai, priežiūros ar naudojimo taisyklių pažeidimas ir kitas BK įtvirtintas nusikalstamas veikas. Todėl kreipiuosi į prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimų pažeidimų“, – pažymėjo A. Gedvilienė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė Aistė Gedvilienė

Tel. (8 5) 239 6658

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2020-01-30 10:21
   Monika Kutkaitytė