Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Arvydo Anušausko pranešimas: „Valdant grėsmes ir rizikas reikalinga koordinuojanti institucija“

2020 m. vasario 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į Ministrą Pirmininką bei vidaus reikalų ministrę dėl tarptautinių sankcijų įgyvendinimo koordinavimo.

Seimo narys mano, kad atsižvelgiant į tai, jog Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, Migracijos departamentas ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba veikia prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM), VRM galėtų būti paskirta koordinuoti tarptautinių sankcijų mechanizmo įgyvendinimą Lietuvoje.

„Svarbu, kad kiekviena institucija nedirbtų tik pati sau, kai kalbama apie rizikas ar grėsmių valdymą, būtina veikti kompleksiškai. Jei Vyriausybė duotų tokį pavedimą, tai koordinuojanti ministerija turėtų galimybes valdyti šioje srityje kylančias grėsmes ir rizikas (kad nesikartotų Prigožino lėktuvo ir kiti atvejai) – tiek dėl neteisėtų piniginių srautų kontrolės, tiek dėl nepageidautinų asmenų mėginimų atvyti ar leidimų laikinai gyventi Lietuvoje kontrolės ir t.t. Tad viskas yra Ministro Pirmininko S. Skvernelio ir vidaus reikalų ministrės R. Tamašūnienės rankose, kad viena ranka žinotų, ką daro kita“, – pabrėžė A. Anušauskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-10 11:49
   Jolanta Anskaitienė