Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Arvydo Anušausko pranešimas: „Negirdima žinių apie valstybinių pensijų pertvarką“

2020 m. vasario 11 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį, prašydamas pateikti informaciją dėl valstybinių pensijų pertvarkos.

„Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė savo programos priemonių įgyvendinimo plane yra numačiusi sistemiškai įvertinti visą valstybinių pensijų sistemą ir pateikti siūlymų, kaip šią sistemą reikėtų tobulinti, o iki šiol šis klausimas galimai nebuvo svarstomas sistemiškai, prašau ministro pateikti informaciją, ar realizuojamas šis Vyriausybės programos punktas“, – teigia Arvydas Anušauskas.

Seimo narys taip pat prašo pateikti informaciją dėl Nukentėjusiųjų asmenų teisinio statuso pripažinimo:

„Nukentėjusiųjų asmenų pensijos skiriamos tik asmenims, kurie dalyvavo likviduojant Černobylio AE avarijos padarinius (asmenims, kurie dalyvavo statant Slavutičiaus miestą Ukrainoje, šios pensijos neskiriamos), noriu sužinoti, ar planuojama tobulinti teisinį reguliavimą, siekiant išvengti susidariusios nelygybės minėtų asmenų atžvilgiu.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

El. p. [email protected]

Tel. (8 5) 239 6652

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-11 10:41
   Monika Kutkaitytė