Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Justo Džiugelio pranešimas: „Lenkų verslininkus domina galimybė bendradarbiauti socialiniame versle“

2020 m. vasario 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos Respublikos ambasadoje Varšuvoje šiomis dienomis vyko konferencija „Lietuvos ir Lenkijos ekonominis bendradarbiavimas. Nauji iššūkiai ir galimybės“, kurioje Lietuvos ambasadoriaus Lenkijoje Eduardo Borisovo kvietimu dalyvavo vienintelis Seimo narys – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas Justas Džiugelis.

Parlamentaras J. Džiugelis pažymėjo, kad šiuo metu didžiulės pastangos dedamos siekiant pritraukti didelių įmonių investicijas, o konferencijoje kartu buvo kalbama apie bendradarbiavimą skatinančius veiksnius, perspektyvas ir problemas, galimas bendradarbiavimo formas bei verslo nevyriausybinių organizacijų vaidmenį jose. Tuo pačiu pažymėta, jog per mažai dėmesio skiriama smulkiajam ir vidutiniam verslui, nors ši sritis bendradarbiavimui turi labai daug potencialo.

„Bendraudamas su kaimyninės šalies verslininkais supratau, kad juos ypatingai domina galimybė bendradarbiauti socialiniame versle. Lietuvai, kurioje skurdas yra vienas didžiausių Europos Sąjungoje, tai yra vienas svarbiausių tikslų. Neabejoju, kad, suvieniję jėgas, galėtume pakeisti esamą situaciją mūsų šalyje“, – įsitikinęs parlamentaras, pabrėžęs, kad konferencijoje Lietuvos atstovai turėjo kuo pasididžiuoti. Esame nedidelė šalis, tačiau praėjusiais metais verslo sąlygas vertinančiame Pasaulio banko tyrime „Doing Business 2020“ Lietuva iškopė į iki šiol aukščiausią 11 vietą, gerokai aplenkdama lenkus.

Vis dėlto, abi pusės sutarė, kad vyriausybių pagalba, skatinant ekonominį Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą, o tuo pačiu ir stiprinant kaimyninius ryšius, turėtų būti didesnė. Vieningai buvo atkreiptas dėmesys ir į būtinumą tobulinti galiojančius įstatymus. Deja, nė vienas iš Seimo valdančiosios daugumos atstovų į konferenciją neatvyko.

„Akivaizdu, kad turime ko vieni iš kitų pasimokyti ir ši konferencija buvo išties naudinga bei produktyvi. Todėl pasiūlau panašaus formato susitikimą surengti ir Lietuvoje“, – sakė J. Džiugelis.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Justas Džiugelis

Mob. 8 656 88 886

 

   Naujausi pakeitimai - 2020-02-12 11:47
   Eglė Saulė Trembo